Pojďte se podívat na zajimavá místa

Dvůr Hranečník

Součástí sauna domku je i náš rodinný statek Dvůr Hranečník. Kde si můžete koupit čerstvé domácí produkty z kravského a kozího mléka, vejce.

Luleč

obec je vzdálená 8km, zde najdete zatopený lom který dnes slouží jako koupaliště, naproti je moderní bistro Panelka

Zámek Račice

Návštěvníci mohou navštívit dva poutavé prohlídkové okruhy, občerstvit se na nádvoří, využít úschovnu kol či si zahrát ping-pong. Ideální pro pěší turistiku i cyklovýlety!

Restaurace u Pastorků

restaurace se nachází na náměstí v Račicích, zde se můžete dobře najíst. Popřípadě jídlo nechat dovézt.

V létě doporučujeme navštívit zahrádku.

Pístovice

jsou součástí obce Račice-Pístovice, do Pístovic se můžete dostat pěšky za
hodinku a po cestě se zastavit v lesním baru 
Odkaz na FB: zde

Nebo autem za 7 minut. Dominantou Pístovic je rybník kde se můžete vykoupat nebo zapůjčit padl paddleboard. Posedět v příjemných hospůdkách a restauraci kolem rybníka (U Kolouška, Riviéra, Mlýn)

Rakovecké údolí

Naučná stezka Rakovecké údolí byla zřízena v části údolí, které začíná už za branami Račic-Pístovic a jde až k rybníku Budkovan na okraji obce Jedovnice.

Stezka je dlouhá 13 kilometrů, je okružní, vede po obou březích říčky a je na ní celkem 10 zastavení s informačními tabulemi, které zájemce seznámí s keltskou minulostí oblasti, tím, jak se žilo ve středověkých vesnicích, ale i rostlinami a živočichy, jimž je údolí domovem.

Jedovnice

jsou vzdálené 12km, dostanete se pěšky nebo na kole po naučné stezce, odměnou vám bude pohled na rybník a dobré restaurace.

Vyškov

je vzdálený 16 minut autem, pokud už mate dost přírody zde můžete navštívit aqua park nebo Dino a Zoo park.

Přejít nahoru